Strona główna

Zeitgard 2 - pielęgnacja przeciwstarzeniowa - sposób użyciaZeitgard 2 Anti-Age System - sposób użycia.1. OCZYSZCZANIE TWARZY. 

Oczyść twarz przy pomocy Zeitgard 1. Dzięki temu Twoja skóra jest delikatnie i głęboko oczyszczona i tym samym idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji. Zobacz informacje o oczyszczaniu i wskazówki dotyczące sposobu użycia ZEITGARD 1.

Po oczyszczaniu polecamy tonik do twarzy Nanogold lub tonik do twarzy Beauty Diamonds.2. OKOLICA OKA - ZABIEG CIEPŁEM
Rozpocznij zabieg od okolicy oczu. Nałóż na opuszki palców kroplę przeciwzmarszczkowego serum pod oczy Zeitgard.

Przy zamkniętych powiekach, delikatnie rozprowadź serum na skórę pod oczami oraz po bocznej stronie. Pozostaw serum na skórze, aby móc łatwo przesuwać urządzenie kosmetyczne ZEITGARD 2 po skórze.


Teraz uruchom ZEITGARD 2 przyciskiem On/Off (przytrzymaj przez 3 sekundy). Zapala się czerwona lampka, rozpoczyna się zabieg ciepłem.
Po kilku sekundach urządzenie jest ogrzane do 42 stopni.


Ustaw ZEITGARD 2 płasko po zewnętrznej stronie skóry pod okiem i lekko dociskając, prowadź urządzenie w kierunku nosa. Przesuwaj urządzenie powoli 5x w jedną i w drugą stronę, łącznie 10 razy.3. OKOLICA OKA - ZABIEG ZIMNEM
Ponownie naciśnij 1x krótko przycisk On/Off, aby uruchomić funkcję zimna. Zapala się niebieska lampka.

Ponownie przesuwaj urządzenie powoli 5x w jedna i w drugą stronę, łącznie 10 razy. Powtórz zabieg ciepłem i zimnem w okolicy drugiego oka.

Wyczyść ZEITGARD 2 ściereczką Microsilver.4. CZOŁO - ZABIEG CIEPŁEM
Na czoło nałóż szpatułką odrobinę nawilżającego kremu-żelu Zeitgard lub regenerującego kremu-żelu Zeitgard (w zależności od potrzeb skóry).

Ponownie uruchom ZEITGARD 2 przyciskiem On/Off (przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy). Zabieg ciepłem rozpoczyna się. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przyciski On/Off możesz równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję wibracji.


Tym samym na czole zakreślaj esowaty kształt. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.

Uwaga: nie zapomnij o pionowej zmarszcze na czole miedzy brwiami. Prowadź urządzenie 5x od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.5. CZOŁO - ZABIEG ZIMNEM
Włącz funkcję zimna, krótko wciskając przycisk On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśniecie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem możesz uruchomić funkcję wibracji.

Na czole zakreślaj esowaty kształt. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.6. POLICZEK - ZABIEG CIEPŁEM
Na policzek nałóż szpatułką odrobina nawilżającego kremu-żelu ZEITGARD lub regenerującego kremu-żelu ZEITGARD  (w zależności od potrzeb skóry).

Uruchom zabieg ciepłem, 1x krótko wciskając przycisk . Poprzez kolejne wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu ciepłem możesz uruchomić funkcję wibracji.

Prowadź urządzenie ZEITGARD  2 od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.

Uwaga: nie zapomnij o bruźdxie nosowo-wargowej oraz o drobnych zmarszczkach wokół ust.7. POLICZEK ZABIEG ZIMNEM
Jednym krótkim wciśnięciem przycisku On/Off uruchom funkcję zimna. Ponownie przytrzymaj przycisk On/Off przez około 3 sekundy, aby równolegle dołączyć do zabiegu zimnem funkcję wibracji.

Prowadź urządzenie ZEITGARD 2 od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.

Powtórz całą procedurę z funkcją ciepła i zimna również na drugim policzku.

1x Wyłącz urządzenie ZEITGARD  2 (przytrzymaj przycisk On/Off przez 3 sekundy).

Wyczyść ZEITGARD 2 ściereczką Microsilver. Nie ma potrzeby czyszczenia wodą. Odstaw urządzenie na stację ładującą.8. CODZIENNA PIELĘGNACJA CERY
Teraz na ała twarz nałóż krem do codziennej pielęgnacji cery ZEITGARD i lekko wmasuj. TWOJA SKÓRA JEST JĘDRNA, ODŻYWIONA I WZMOCNIONA.
Jeśli chcesz zastosuj pielęgnację również na szyi i dekolcie.


ABY OPTYMALNIE STOSOWAĆ SYSTEM, PAMIĘTAJ O NASTĘPUJĄCYCH WSKAZÓWKACH.


1. Okolice oczu, czoło i policzki należy poddawać zabiegom oddzielnie.

2. Podczas przesuwania urządzenia staraj się w miarę możliwości, aby urządzenie miało kontakt ze skórą, co umożliwi jego działanie.

3. Sam decydujesz o rytmie i harmonogramie pielęgnacji. Nie każdy dzień jest taki sam i również nasze odczuwanie ciepła i zimna jest zmienne. Wypróbuj czas stosowania, który będzie dla Ciebie najlepszy i kojący. Zalecenie dotyczące czasu stosowania 5 minut jest tylko niezobowiązującą wskazówką.

4. Nie liczy się jednorazowy czas użycia, lecz systematyczne i konsekwentne stosowanie.
 
Czytaj też:
Pielęgnacja ZEITGARD 2 - system antiaging .