Strona głównaSUPLEMENTY DIETY LRWoman Phyto LR - na menopauzęWoman Phyto LR Lifetakt Kapsułki -suplementy diety na menopauzę

Woman Phyto LR Lifetakt Kapsułki -suplementy diety na menopauzę

119,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 80332
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Woman Phyto LR - roślinne wsparcie dla dojrzałej kobiety.

W okresie menopauzy organizm kobiety potrzebuje wyjątkowej troski. Okres przekwitania zmienia gospodarkę hormonalną kobiety, wpływając na samopoczucie i stan kości. Występuje zwiększone zapotrzebowanie na izoflawony,wapń i witaminę D. Woman Phyto zawiera połączenie ekstraktu z czerwonej koniczyny, witaminy D i wapnia, co zapewnia maksymalne wsparcie w okresie menopauzy.


Czerwona koniczyna zawiera cztery fitoestrogeny, które mają bardzo podobną strukturę do żeńskich hormonów i dzięki temu działają podobnie jak one. Estrogeniczne działanie koniczyny ma zastosowanie w łagodzeniu objawów menopauzy: uderzenia gorąca, bolesnego miesiączkowania, rozdrażnienia, przybrania na wadze, zawrotów głowy.


Wapń, to minerał którego z wiekiem potrzebujemy najbardziej. Wzmacnia nasze kości i zęby. Pomocny przy leczeniu osteoporozy. Reguluje również pracę układu nerwowego, serca i ciśnienie tętnicze. Wspomaga leczenie alergii, a także krzepliwość krwi.

Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pełni funkcję regulatora przemiany wapnia i fosforu (wzmacnia ich wchłanianie z jelit oraz hamuje ilość wydalania). Wpływa bardzo korzystnie na pracę serca oraz układu nerwowego i odpornościowego. Wspomaga komórki szpiku kostnego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.


W trakcie suplementacji Woman Phyto objawy typowe dla okresu przekwitania stopniowo ustępuję. Należy pamiętać, że jest to proces i każda kobieta reaguje inaczej, jedna szybciej, druga wolniej. Nie bez znaczenia jest też wiek (im później zaczniemy suplementację, tym dłużej musimy poczekać na jej efekty). Po trzymiesięcznej suplementacji w większości przypadków objawy menopauzy ustępuję na długi czas, a dobre samopoczucie utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Skład:
- wyciąg z czerwonej koniczyny
- witamina D - 100% w dziennej porcji spożycia
- wapń - 50% w dziennej porcji  spożycia
Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie. Nie zawiera laktozy i glukozy.
Kapsułka wykonana wyłącznie z substancji roślinnych.


Sposób stosowania: 3 x 1 kapsułka dziennie

Zawartość opakowania: 90 kapsułek / 46,8 g

Czytaj też: Woman Phyto LR - wsparcie w okresie menopauzy.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
  • Suplementy diety na menopauzę - Woman Phyto LR Lifetakt Kapsułki 3pak

    Suplementy diety na menopauzę - Woman Phyto LR Lifetakt Kapsułki 3pak

    329,00 zł 299,00 zł