Strona głównaPIELĘGNACJA ANTI-AGING LRZeitgard 2 Anti Age -pielęgnacja twarzyPrzeciwzmarszczkowy regenerujący krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

259,00 zł 239,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 71002
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

ZeitGard Anti-age Krem-żel regenerujący - profesjonalne regeneracja dojrzałej skóry kobiet i mężczyzn.

Wraz z wiekiem struktura skóry ulega osłabieniu, a kontury twarzy wiotczeją. Tkanka łączna traci swą elastyczność, napięcie i gęstość. Dlatego potrzebne jest dodatkowe wsparcie dla struktury głębszych warstw skóry. Krem regenerujący ZeitGard wspiera struktury komórek dzięki głębokiemu i skutecznemu działaniu kompleksów strukturotwórczych, które są szczególnie ważne dla grubszych warstw skóry, np. na policzkach. Celem jest dotarcie substancji czynnych do głębokich warstw, dzięki czemu mogą one wypełniać skórę od wewnątrz. 

Skuteczność kremu w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 jest wynikiem zastosowania innowacyjnego w branży kosmetycznej kompleksu substancji czynnych Patch H2O i Ultra Filling Spheres. Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna w urządzeniu ZeitGard 2, substancje czynne anti-age są skutecznie transportowane do poszczególnych warstw skóry i optymalnie wchłaniane. W rezultacie mogą one działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny. W wyniku zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ZeitGard 2 skóra twarzy jest widocznie „wypełniona“ oraz odmłodzona.

Kompozycja substancji czynnych Patch H2O oraz Ultra Filling Spheres, dostosowana do potrzeb dojrzałej skóry, wpływa na optyczną redukcję głębokości zmarszczek, wspierając skórę od środka. Połączenie działania nawilżającego Patch H2O oraz chłonności Ultra Filling Spheres, które zwiększają objętość, widocznie przeciwdziała procesowi starzenia się skóry. Cera sprawia wrażenie świeższej, gładszej, ujędrnionej i bardziej elastycznej.

Patch H2O
Kompleks substancji czynnych zawierający kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz alginatu i pullulanu. Technologia zastosowana podczas zabiegu z ZeitGard 2 bazuje na biologicznych makromolekułach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie poszczególnych składników czynnych. Na powierzchni skóry tworzy się molekularna struktura sieciowa, która zmniejsza wyparowywanie wody przez naskórek. W rezultacie poprawia się nawilżenie dzięki silnemu wiązaniu wody oraz wyczuwalne wzmocnienie elastyczności skóry.

Ultra Filling Spheres
Substancję można sobie wyobrazić jako małe kuleczki wysuszonej gąbki, które łączą się z wilgocią w skórze, zwiększają objętość i w ten sposób redukują głębokość zmarszczek. Dzięki substancji Patch H2O poziom nawilżenia skóry wzrasta kilkakrotnie. To nawilżenie wykorzystują cząsteczki Ultra Filling Spheres, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją na wiele godzin. Ultra Filling Spheres wykorzystują nawilżenie z dolnych warstw skóry, wchłaniają je, powiększają się i w ten sposób mogą wygładzić skórę od wewnątrz. Cząsteczki Ultra Filling Spheres zwiększają swoją objętość, dzięki czemu skóra ma zapewnione podparcie od wewnątrz, zmarszczki są wypełnione, a kontury ujędrnione.

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga stosowanie produktów anti-age.

Skuteczność działania kremu w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 potwierdzają badania przeprowadzone przez renomowany Instytut Dermatest (w lipcu i sierpniu 2015 przy udziale 40 osób testujących produkt).

Badanie systemu ZeitGard 2 przez Instytut Dermatest:

- 95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZeitGard 2.
- 90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry.
- 90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry.
- 80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty.
- 75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej.

Zalety stosowania krmu z urządzeniem ZEITGARD 2:

- Intensywne nawilżenie i wyczuwalne wzmocnienie struktury skóry.
- Zauważalne ujędnienie skóry.
- Wzmocnienie konturów twarzy.
- Spłycenie zmarszczek.
- Odprężona, gładka i wyraźnie młodsza skóra.

Sposób zastosowania kremu z urządzeniem ZeitGard 2:

- Na czoło nałożyć szpatułką odrobinę kremu-żelu ZeitGard.
- Uruchomić urządzenie ZeitGard 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymać przez 3 sekundy). I rozpocznąć zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off można równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast ogrzeje się do temperatury 42 stopni.
- Prowadzić urządzenie po czole ruchem wykonując ruch w kształcie litery S. Zacząć na górze po lewej stronie i kierować się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonać 10 takich ruchów, co zajmie około 30 sekund. Przy pionowej zmarszczce na czole między brwiami, prowadzić urządzenie 5 razy od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.
- Włączyć funkcję zimna, poprzez krótkie naciśnięcie przycisku On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem można uruchomićfunkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
- Na czole wykonywać ruch w kształcie litery S. Rozpocząć u góry po lewej stronie i kierować się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonać 10 ruchów, co zajmie około 30 sekund.
- Te same kroki wykonać na policzkach kierując urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzać ten proces, kierując się w dół twarzy aż do podbródka.
- Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Cały zabieg wraz z przygotowaniem nie zajmie dłużej niż 4 minuty.

Efektem zabiegu jest doskonale nawilżona, gładka i wyraźnie odmłodzona skóra twarzy.

Opakowanie: 50 ml

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Przeciwzmarszczkowe Serum pod oczy - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwzmarszczkowe Serum pod oczy - LR Anti-Age Zeitgard System

  299,00 zł 259,00 zł

 • Przeciwzmarszczkowy nawilżający krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwzmarszczkowy nawilżający krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  259,00 zł 239,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw nawilżający - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw nawilżający - LR Anti-Age Zeitgard System

  1 319,00 zł 1 199,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw regenerujący - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw regenerujący - LR Anti-Age Zeitgard System

  1 319,00 zł 1 199,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów nawilżających - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów nawilżających - LR Anti-Age Zeitgard System

  499,00 zł 449,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów regenerujących - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów regenerujących - LR Anti-Age Zeitgard System

  499,00 zł 449,00 zł