Strona głównaPIELĘGNACJA ANTI-AGING LRZeitgard 2 Anti Age -pielęgnacja twarzyPrzeciwstarzeniowy Zestaw kremów nawilżających - LR Anti-Age Zeitgard System

Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów nawilżających - LR Anti-Age Zeitgard System

499,00 zł 449,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 71008
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zestaw kremów do profesjonalnej pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia w zabiegu anti-age.

Zestaw zawiera:


- Zeitgard Anti-age Nawilżający krem-żel
- Zeitgard Anti-age Serum pod oczy

ZeitGard Anti-age Serum pod oczy – profesjonalna pielęgnacja wokół oczu.

Skóra wokół oczu jest cienka i bardziej narażona na powstawanie zmarszczek. Skoncentrowane serum pod oczy ZEITGARD ANTI-AGE nawilża i wygładza skórę wokół oczu, dzięki innowacyjnemu kompleksowi substancji czynnych, takich jak Patch H2O i Ultra Filling Spheres. To specjalne połączenie składników otula cienką skórę wokół oczu niczym siateczka. Zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie skóry, redukcję drobnych zmarszczek, likwidację cieni i worków pod oczami. Dzięki temu wrażliwa skóra wokół oczu jest odprężona, gładka i wyraźnie odmłodzona.
Serum jest odpowiednie dla każdego typu skóry, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jest bardzo wydajne, bowiem do zabiegu wystarczy tylko jedna kropla. Lekka, delikatna formuła serum szybko się wchłania.

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga stosowanie produktów anti-age zwłaszcza w okolicach oczu. Forma i wielkość metalowej płytki urządzenia jest ergonomicznie dopasowana do wrażliwych okolic oczu, tak aby serum anti-age mogło zostać wchłonięte.

Skuteczność serum w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 jest wynikiem zastosowania innowacyjnego w branży kosmetycznej kompleksu substancji czynnych Patch H2O i Ultra Filling Spheres. Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna w urządzeniu ZeitGard 2, substancje czynne anti-age są skutecznie transportowane do poszczególnych warstw skóry i optymalnie wchłaniane. W rezultacie mogą one działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny.

Patch H2O
Kompleks substancji czynnych zawierający kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz alginatu i pullulanu. Technologia zastosowana podczas zabiegu z ZeitGard 2 bazuje na biologicznych makromolekułach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie poszczególnych składników czynnych. Na powierzchni skóry tworzy się molekularna struktura sieciowa, która zmniejsza wyparowywanie wody przez naskórek. W rezultacie poprawia się nawilżenie dzięki silnemu wiązaniu wody oraz wyczuwalne wzmocnienie elastyczności skóry.

Ultra Filling Spheres
Substancję można sobie wyobrazić jako małe kuleczki wysuszonej gąbki, które łączą się z wilgocią w skórze, zwiększają objętość i w ten sposób redukują głębokość zmarszczek. Dzięki substancji Patch H2O poziom nawilżenia skóry wzrasta kilkakrotnie. To nawilżenie wykorzystują cząsteczki Ultra Filling Spheres, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją na wiele godzin. Ultra Filling Spheres wykorzystują nawilżenie z dolnych warstw skóry, wchłaniają je, powiększają się i w ten sposób mogą wygładzić skórę od wewnątrz. Cząsteczki Ultra Filling Spheres zwiększają swoją objętość, dzięki czemu skóra ma zapewnione podparcie od wewnątrz, zmarszczki są wypełnione, a kontury ujędrnione.

Sposób zastosowania serum z urządzeniem ZeitGard 2:

- Nałożyć na opuszki palców kroplę serum pod oczy ZeitGard.
- Przy zamkniętych powiekach delikatnie rozprowadzić serum na skórę pod oczami oraz po bocznej stronie.
- Pozostawić serum na skórze, aby móc łatwo przesuwać po niej urządzenie ZeitGard 2.
- Uruchomić ZeitGard 2, naciskając raz przycisk On/Off (przytrzymać przycisk przez 3 sekundy). Zapali się czerwona lampka i rozpoczyna się zabieg ciepłem. Urządzenie prawie natychmiast ogrzewa się do 42 stopni. Ponowne naciśnienie przycisku On/Off włącza funkcję masażu.
- Ustawić ZeitGard 2 płasko po zewnętrznej stronie skóry pod okiem i lekko dociskając, prowadzić urządzenie w kierunku nosa i z powrotem. Przesuwać urządzenie powoli 5 razy w jedną i w drugą stronę przez około 15 sekund.
- Następnie włączyć funkcję zimna, ponownie naciskając krótko raz przycisk On/Off. Zapali się niebieska lampka. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, do zabiegu zimnem można dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
- Przesuwać urządzenie powoli 5 razy tam i z powrotem wokół oka. Powtórzyć kompletny zabieg ciepłem i zimnem w okolicy drugiego oka.
- Wyczyścić ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Cały zabieg wraz z przygotowaniem nie zajmie dłużej niż 1 minutę.

Efektem zabiegu jest doskonale nawilżona, gładka i wyraźnie odmłodzona skóra wokół oczu.

Opakowanie: 30 ml

ZeitGard Anti-age Nawilżający krem-żel – redukcja zmarszczek, ujędrnianie skóry i wzmacnianie konturów twarzy.

Nawilżający krem-żel anti-age jest bogaty w składniki odżywcze i został stworzony z myślą o wzmacnianiu struktury skóry już przy pierwszych oznakach jej starzenia. W wyniku zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ZeitGard 2 twarz jest wyraźnie odmłodzona.

Skuteczność kremu-żelu nawilżającego w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 jest wynikiem zastosowania innowacyjnego w branży kosmetycznej kompleksu substancji czynnych Patch H2O oraz Ultra Filling Spheres. To specjalne połączenie składników zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie skóry, redukcję drobnych zmarszczek, wzmocnienie konturu twarzy. Skóra jest odprężona, gładka i ma równomierny wygląd. 

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga stosowanie produktów anti-age.

Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna w urządzeniu ZeitGard 2, substancje czynne anti-age są skutecznie transportowane do poszczególnych warstw skóry i optymalnie wchłaniane. W rezultacie mogą one działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny.

Sposób zastosowania kremu z urządzeniem ZeitGard 2:

- Na czoło nałożyć szpatułką odrobinę nawilżającego kremu-żelu ZeitGard.
- Uruchomić urządzenie ZeitGard 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymaj przez 3 sekundy). I rozpocznąć zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off można równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast ogrzeje się do temperatury 42 stopni.
- Prowadzić urządzenie po czole ruchem wykonując ruch w kształcie litery S. Zacząć na górze po lewej stronie i kierować się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonać 10 takich ruchów, co zajmie około 30 sekund. Przy pionowej zmarszczce na czole między brwiami, prowadzić urządzenie 5 razy od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.
- Włączyć funkcję zimna, poprzez krótkie naciśnięcie przycisku On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem można uruchomićfunkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
- Na czole wykonywać ruch w kształcie litery S. Rozpocząć u góry po lewej stronie i kierować się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonać 10 ruchów, co zajmie około 30 sekund.
- Te same kroki wykonać na policzkach kierując urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzać ten proces, kierując się w dół twarzy aż do podbródka.
- Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Cały zabieg wraz z przygotowaniem nie zajmie dłużej niż 4 minuty.

Efektem zabiegu jest doskonale nawilżona, gładka i wyraźnie odmłodzona skóra twarzy.

Opakowanie: 50 ml

Skuteczność działania serum w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 potwierdzają badania
przeprowadzone przez renomowany Instytut Dermatest (w lipcu i sierpniu 2015 przy udziale 40 osób testujących produkt).

Badanie systemu ZeitGard 2 przez Instytut Dermatest:

- 95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZeitGard 2.
- 90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry.
- 90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry.
- 80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty.
- 75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Przeciwzmarszczkowe Serum pod oczy - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwzmarszczkowe Serum pod oczy - LR Anti-Age Zeitgard System

  299,00 zł 259,00 zł

 • Przeciwzmarszczkowy nawilżający krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwzmarszczkowy nawilżający krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  259,00 zł 239,00 zł

 • Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem-żel - LR Anti-Age Zeitgard System

  259,00 zł 239,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw nawilżający - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw nawilżający - LR Anti-Age Zeitgard System

  1 319,00 zł 1 199,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw regenerujący - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw regenerujący - LR Anti-Age Zeitgard System

  1 319,00 zł 1 199,00 zł

 • Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów regenerujących - LR Anti-Age Zeitgard System

  Przeciwstarzeniowy Zestaw kremów regenerujących - LR Anti-Age Zeitgard System

  499,00 zł 449,00 zł