Strona głównaSUPLEMENTY DIETY LRMinerały i witaminy LRPro Balance LR Tabletki 3pak - minerały i pierwiastki śladowe 3pak

Pro Balance LR Tabletki 3pak - minerały i pierwiastki śladowe 3pak

359,00 zł 329,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 80108
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

ProBalance LR - równowaga kwasowo-zasadowa podstawą naszego zdrowia.

Zrównoważony stosunek kwasów do zasad w organizmie jest niezbędny dla naszego zdrowia. Zakwaszony organizm radzi sobie do pewnego czasu z nadmiarem kwasów poprzez ich neutralizowanie, czerpiąc z zapasów minerałów zgromadzonych w organizmie, lub poprzez ich rozwadnianie. Długotrwałe zakwaszenie wyczerpuje te zapasy i staje się przyczyną wielu dolegliwości i chorób, takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, nowotwory, nadwaga. Może powodować zmęczenie i brak koncentracji. Brak równowagi zasadowo-kwasowej może być również przyczyną zaburzenia snu, napięcia nerwowego i wypadania włosów.

ProBalance LR to suplement diety, który stanowi silne wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu dostarczając mu cennych minerałów zasadowych i pierwiastków śladowych.


Minerały nigdy nie występują w formie czystej, lecz zawsze w solach. Niektóre pasują do siebie, inne mogą nawet utrudniać wchłanianie pozostałych. Szczególnie ważne dla bioprzyswajalności jest ich odpowiednie połączenie. ProBalance LR zawiera podstawowe składniki mineralne, które są dla naszego organizmu łatwo
i szybko przyswajalne. Dostarcza wyselekcjonowanych zasadowych soli mineralnych. Ma dużą zdolność wiązania kwasów i działanie zasadowe.

Zalety PROBALANCE:

- Dopasowane minerały i mikroelementy
- Wartościowe połączenie cytrianów, węglanów i glukonianu
- Bez laktozy

PROBALANCE zawiera:

POTAS
Potas bierze czynny udział w przewodzeniu impulsów elektrycznych między komórkami nerwowymi.
Usprawnia pracę mózgu i kontroluje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.
Reguluje równowagę wodną organizmu. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego rytmu serca i obniża ciśnienia krwi. Potas bierze także udział w usuwaniu produktów przemiany materii.

MAGNEZ
Magnez stabilizuje funkcje układu nerwowego i usprawnia pracę szarych komórek (poprawia pamięć i myślenie). Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego (poprawia trawienie biorąc udział w przemianie węglowodanów, białek, tłuszczy). Magnez odpowiedzialny jest za sprawne działanie układu naczyniowo-sercowego.Przeciwdziała tworzeniu się kamieni w nerkach. Reguluje napięcie mięśni (pomaga w leczeniu kontuzji). Reguluje pracę tarczycy. Rozszerza drogi oddechowe. Łagodzi dolegliwości związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Brak magnezu może wywołać u człowieka niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, ból głowy, brak koncentracji, zmęczenie, ogólne uczucie osłabienia, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowej równowagi elektrolitowej.

WAPŃ
Wapń jest niezbędny do utrzymania zdrowych kości i zębów (wzmacnia strukturę kości). Reguluje pracę układu nerwowego, serca i ciśnienia tętniczego. Bierze udział wewnątrz komórek w pobudzaniu mięśni i nerwów, przemianie glikogenu, podziale komórkowym oraz w aktywizacji niektórych enzymów i hormonów. Wapń wspomaga leczenie alergii. Jest niezbędny do funkcjonowania mięśni. Bierze udział w procesach metabolicznych żelaza. Pomaga zachować prawidłowy rytm serca. Ułatwia gojenie się ran. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Posiada działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.

MIEDŹ
Miedź uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek i w tworzeniu kości. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Bierze udział w wielu procesach przemian metabolicznych, w syntezie hemoglobiny, ma wpływ na metabolizm lipidów.

SÓD
Sód reguluje utrzymanie odpowiedniego ciśnienia osmotycznego i równowagi kwasowo-zasadowej.
Jest bardzo ważny w zachowaniu prawidłowej pobudliwości mięśni. Zapewnia prawidłową czynność nerwów. Sód wpływa na prawidłową pracę układu krążenia. Reguluje bilans wodny.

MOLIBDEN
Molibden przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych.

Pobudza m.in. metabolizm tłuszczu w komórkach. Uczestniczy w procesach odtruwania organizmu. Hamuje rozwój nowotworów. Jest pomocny przy leczeniu trądziku. Ma działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne.

CHROM 
Chrom bierze udział w procesach przemiany materii, między innymi w metabolizmie glukozy, w syntezie cholesterolu, tłuszczów i białek. Reguluje poziom cukru we krwi. Przeciwdziała powstawaniu otyłości, hamuje apetyt. Zapobiega powstawaniu miażdżycy. Łagodzi bóle głowy i uspokaja. Posiada dobroczynny wpływ na układ nerwowy.

Wybrane składniki ProBalance - Minerały i pierwiastki śladowe:

Potas - 13,5% zalecanego dziennego spożycia (RDA).
Magnez - 53% zalecanego dziennego spożycia (RDA).
Wapń - 87% zalecanego dziennego spożycia (RDA).
Miedź - 45% zalecanego dziennego spożycia (RDA).
Chrom - 150% zalecanego dziennego spożycia (RDA).
Molibden - 160% zalecanego dziennego spożycia (RDA).

Zalecane dawkowanie: 3 x 4 tabletki dziennie

Zawartość: 3 x 360 tabletek / 252 g

Czytaj też:

PRO BALANCE - codzienna porcja minerałów i pierwiastków śladowych dla utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Pro Balance LR 360 tabletek - minerały i pierwiastki śladowe

  Pro Balance LR 360 tabletek - minerały i pierwiastki śladowe

  129,00 zł

Klienci polecają również:
 • Colostrum LR Kapseln -Colostrum w kapsułkach LR Lifetakt (COMPACT) 3pak

  Colostrum LR Kapseln -Colostrum w kapsułkach LR Lifetakt (COMPACT) 3pak

  459,00 zł

 • Probiotyk Pro 12 LR LIFETAKT Kapsułki, 3 pak

  Probiotyk Pro 12 LR LIFETAKT Kapsułki, 3 pak

  399,00 zł 369,00 zł

 • Mind Master Extreme Performance Powder LR -preparat antystresowy, pobudzający

  Mind Master Extreme Performance Powder LR -preparat antystresowy, pobudzający

  109,00 zł

 • PROTEIN POWER LR LIFETAKT -napój proteinowy w proszku 3pak

  PROTEIN POWER LR LIFETAKT -napój proteinowy w proszku 3pak

  399,00 zł

 • Active Freedom LR LIFETAKT - 60 kapsułek na stawy

  Active Freedom LR LIFETAKT - 60 kapsułek na stawy

  149,00 zł