Strona główna

Pielęgnacja ZEITGARD 2 - LR Anti Age SystemLR Zeitgard 2 Anti-Age System - pielęgnacja przeciwstarzeniowaj.

Kolejny etap pielęgnacji, po oczyszczeniu twarzy, to ekskluzywny system anti-age, który składa się ze specjalnych kosmetyków anti-age oraz innowacyjnego urządzenia ZEITGARD 2. System ten pozwala zmniejszyć zmarszczki oraz sprawić, że skóra wygląda młodziej. Produkty anti-age takie jak Krem-żel nawilżający Zeitgard Anti-Age System lub Krem-żel regenerujący Zeitgard Anti-Age System zostały dopasowane do różnych potrzeb skóry i mogą redukować oznaki upływającego czasu w sposób ukierunkowany i trwały.

Innowacyjny Zeitgard 2 przy pomocy termicznej technologii ciepła i zimna pomaga transportować substancje aktywne anti-age do głębokich warstw skóry oraz optymalnie je przyswoić dzięki funkcji masażu. Dodatkowo stymulowany jest metabolizm skóry, dzięki czemu jest ona lepiej chroniona przed szkodliwymi czynnikami. Cały zabieg pielęgnacyjny z Zeitgard 2 trwa 4 minuty.

Zeitgard 2 został stworzony w oparciu o fizjologiczne procesy w skórze

Z uwagi na czynniki indywidualne (zbyt mało snu, nikotyna, stres, niewłaściwa dieta, promieniowanie słoneczne itd.)
oraz naturalny proces starzenia powstawanie zmarszczek i utrata gładkiej skóry wydają się nieuniknione. Pomocny okazuje się Zeitgard 2. Przy użyciu tradycyjnej, manualnej aplikacji produktów anti-age jesteśmy w stanie dotrzeć tylko do zewnętrznej warstwy skóry, czyli naskórka, podczas gdy połączenie produktów pielęgnacyjnych i urządzenia kosmetycznego pozwala przeniknąć do głębszych warstw skóry. Aby możliwa była regeneracja skóry, działanie powinno obejmować skórę właściwą, która stanowi centrum kolagenu i elastyny, czyli substancji zapewniających elastyczność i wzmacniających skórę.

Technologia

Zeitgard 2 to innowacyjne urządzenie, które umożliwia bardziej intensywną pielęgnację i głębsze działanie. Centralnym elementem Zeitgard 2 jest głowica ze stali szlachetnej, która działa w oparciu o innowacyjną technologię i może być stosowana do pielęgnacji skóry z oznakami starzenia. Nowością jest tutaj połączenie technologii termicznej oraz wibracji. Za pomocą przycisku można uruchomić ogrzewanie stalowej płytki do 42 stopni lub schłodzenie do 5 stopni. Dodatkowo masaż aktywuje skórę.

Naturalnie innowacyjna zasada działania.

Zeitgard 2 wykorzystuje połączenie technologii termicznej oraz wibracji. Obie znane w dermatologii metody bazują na naturalnych procesach zachodzących w skórze oraz jej reakcjach dostosowawczych. W fazie ciepła pory skórne otrzymują sygnał przegrzania tzn. temperatura na zewnątrz jest zbyt wysoka i organizm musi się schłodzić. W rezultacie pory skórne otwierają się . W tym samym momencie aplikowane są produkty anti-age Zeitgard i składniki aktywne mogą przeniknąć do głębszych warstw skóry.

W drugim etapie, fazie zimna, uruchamiany jest drugi mechanizm obronny. Schłodzenie skóry sugeruje, że organizmowi zagraża wyziębienie na skutek niskich temperatur i jest sygnałem do zamknięcia porów. Produkt anti-age, który przeniknął już w głąb skóry, jest praktycznie zamykany wewnątrz skóry.

Oba efekty wspiera wytwarzana przez Zeitgard 2 wibracja, która działa bezpośrednio na tkankę łączną, dzięki czemu stymulowana jest mikrocyrkulacja w obrębie drobnych naczyń krwionośnych. Tym samym popprawia się zaopatrzenie skóry w składniki regenerujące oraz usuwane są substancje szkodliwe. Ponadto masaż wspomaga transport składników do głębszych warstw skóry. Metodę można porównać do masażu w salonie kosmetycznym, kiedy kosmetyczka delikatnie wklepuje składniki aktywne w skórę, aby się lepiej wchłonęły. Wibracja przypomina ten proces jednak ma znacznie wyższą częstotliwość i skuteczność. W rezultacie składniki czynne mogą przeniknąć znacznie głębiej i wykazywać swoje działanie w warstwie skóry właściwej, odpowiedzialnej za tworzenie nowych komórek.