Strona głównaSUPLEMENTY DIETY LRCell Essence LR - odżywianie komórkoweOdżywianie komórkowe zestaw - Cell Essence LR LIFETAKT

Odżywianie komórkowe zestaw - Cell Essence LR LIFETAKT

429,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 81203
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zestaw Cell Essence LR Lifetakt – całościowe rozwiązanie dla Twoich komórek.

Komórka jest budulcem życia. Nasze ciało składa się z bilionów komórek, a każda z nich to miniaturowy organizm, który spełnia w naszym ciele kilka podstawowych funkcji będących fundamentem naszego zdrowia. Te funkcje decydują o wszystkim, co dzieje się w organizmie. Należą do nich: ochrona, wytwarzanie i przekształcanie energii, regeneracja i odnowa, przekazywanie informacji, transport substancji, metabolizm. Zatem bez zdrowych komórek nic nie działa w organizmie – stanowią podstawę prawidłowego przebiegu wszystkich procesów oraz dobrego samopoczucia i witalności. Aby utrzymać je w zdrowiu i chronić je przed stresem oksydacyjnym, szczególnie ważne jest dostarczanie im odpowiednich składników odżywczych.

Seria LR LIFETAKT Cell Essence
to gama holistycznych produktów, składająca się z trzech preparatów przydatnych dla zdrowia i sprawnego funkcjonowania komórek. To, co nadaje produktom tak wyjątkowy charakter, to połączenie składników o naukowo udowodnionej skuteczności i bioaktywnych substancji roślinnych pochodzących z pożywienia. Efektem ich doskonale synergicznego współdziałania jest innowacyjna formuła Cell Boost (CBF) zapewniająca optymalne procesy komórkowe dzięki połączeniu tego, co najlepsze z natury i nauki. Formuła Cell Boost została opracowana specjalnie dla LR. Oznacza maksymalną skuteczność na poziomie komórkowym, jaką można zapewnić dzięki połączeniu osiągnięć nauki z siłami natury. Komórki są zaopatrywane w najwyższej jakości składniki odżywcze, o naukowo udowodnionym, korzystnym działaniu. Produkty zawierają również szereg starannie dobranych superpokarmów. LR LIFETAKT Cell Essence dostarcza składników odżywczych w idealnej kombinacji, z zachowaniem niezbędnej różnorodności i wysokiej dostępności biologicznej. Zapewnia to komórkom całościowe zdrowie i sprawia, że procesy komórkowe przebiegają płynnie.

Wysokiej jakości składniki odżywcze o działaniu udowodnionym naukowo + specjalnie dobrana super żywność = optymalne procesy komórkowe.


W zestawie Cell Essence znajdują się:

LR CELL ESSENCE FOOD Odżywianie komórkowe rano - 180 g
Tworzy podstawę zdrowia komórek, dostarczając im ważnych, podstawowych składników odżywczych i chroniąc je przed stresem oksydacyjnym. LR CELL ESSENCE FOOD zawiera kombinację starannie wyselekcjonowanych superpokarmów (Moringa i acerola), witamin (C, E, A), minerałów (selen, żelazo, wapń, cynk i magnez), enzymów (amylaza, laktaza, proteaza, lipaza i celulaza). Optymalne połączenie składników odżywczych  poprawia jakość działania i funkcje komórek. Ponadto przeciwutleniacze zawarte w produktach Cell Essence chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, zapewniając im w ten sposób długotrwałe zdrowie.

LR CELL ESSENCE ENERGY Odżywianie komórkowe w południe - 100 g
Produkcja energii to jedno z najważniejszych zadań komórek, ponieważ energia jest jednym z podstawowych warunków, aby nasz organizm funkcjonował bez zarzutu. Potrzebujemy zbilansowanego połączenia składników odżywczych, które są przekształcane w energię w komórkach. LR CELL ESSENCE ENERGY gwarantuje, że komórki Twojego organizmu otrzymują optymalną ilość bogatych w energię składników odżywczych - karnitynę, cholinę, sproszkowaną spirulinę, sproszkowane algi chlorella, ekstrakt z nasion guarany, witaminy i minerały. Produkt wspiera produkcję i przemianę energii w komórkach.

LR CELL ESSENCE REGENERATION Odżywianie komórkowe wieczorem - 140 g
Dzięki podziałowi komórek nasz organizm stale się odnawia i zachowuje witalność oraz sprawność. Ten proces zapewnia optymalną regenerację.
LR LIFETAKT CELL ESSENCE REGENERATION dostarcza komórkom składników odżywczych niezbędnych do regeneracji, wspiera naturalne procesy odnowy komórek poprawiając ich podział oraz powielanie informacji genetycznej DNA. Ponadto pomaga w oczyszczaniu i detoksykacji komórek, poprawiając ich zdolność do regeneracji. Zawarte w produkcie regeneracyjne składniki odżywcze zapewniające komórkom optymalne wspomaganie, to  superpokarm kurkuma oraz mieszanka wysokiej jakości witamin i minerałów, takich jak witamina D3, miedź, selen i kwas foliowy.


Zobacz ulotkę na temat produktów LR CELL ESSENCEDla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Odżywianie komórkowe wieczorem - Cell Essence Regeneration LR LIFETAKT

  Odżywianie komórkowe wieczorem - Cell Essence Regeneration LR LIFETAKT

  129,00 zł

 • Odżywianie komórkowe w południe - Cell Essence Energy LR LIFETAKT

  Odżywianie komórkowe w południe - Cell Essence Energy LR LIFETAKT

  129,00 zł

 • Odżywianie komórkowe rano - Cell Essence Food LR LIFETAKT

  Odżywianie komórkowe rano - Cell Essence Food LR LIFETAKT

  199,00 zł