Strona głównaSUPLEMENTY DIETY LRCell Essence LR - odżywianie komórkoweOdżywianie komórkowe w południe - Cell Essence Energy LR LIFETAKT

Odżywianie komórkowe w południe - Cell Essence Energy LR LIFETAKT

129,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 81201
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

LR Lifetakt Cell Essence Energy – wspiera produkcję i przemianę energii w komórkach.

Komórka jest budulcem życia. Nasze ciało składa się z bilionów komórek, a każda z nich to miniaturowy organizm, który spełnia w naszym ciele kilka podstawowych funkcji będących fundamentem naszego zdrowia. Te funkcje decydują o wszystkim, co dzieje się w organizmie. Należą do nich: ochrona, wytwarzanie i przekształcanie energii, regeneracja i odnowa, przekazywanie informacji, transport substancji, metabolizm. Zatem bez zdrowych komórek nic nie działa w organizmie – stanowią podstawę prawidłowego przebiegu wszystkich procesów oraz dobrego samopoczucia i witalności. Aby utrzymać je w zdrowiu i chronić je przed stresem oksydacyjnym, szczególnie ważne jest dostarczanie im odpowiednich składników odżywczych.

Seria LR LIFETAKT Cell Essence
to gama holistycznych produktów, składająca się z trzech preparatów przydatnych dla zdrowia i sprawnego funkcjonowania komórek. To, co nadaje produktom tak wyjątkowy charakter, to połączenie składników o naukowo udowodnionej skuteczności i bioaktywnych substancji roślinnych pochodzących z pożywienia. Efektem ich doskonale synergicznego współdziałania jest innowacyjna formuła Cell Boost (CBF) zapewniająca optymalne procesy komórkowe dzięki połączeniu tego, co najlepsze z natury i nauki. Formuła Cell Boost została opracowana specjalnie dla LR. Oznacza maksymalną skuteczność na poziomie komórkowym, jaką można zapewnić dzięki połączeniu osiągnięć nauki z siłami natury. Komórki są zaopatrywane w najwyższej jakości składniki odżywcze, o naukowo udowodnionym, korzystnym działaniu. Produkty zawierają również szereg starannie dobranych superpokarmów. LR LIFETAKT Cell Essence dostarcza składników odżywczych w idealnej kombinacji, z zachowaniem niezbędnej różnorodności i wysokiej dostępności biologicznej. Zapewnia to komórkom całościowe zdrowie i sprawia, że procesy komórkowe przebiegają płynnie.

Wysokiej jakości składniki odżywcze o działaniu udowodnionym naukowo + specjalnie dobrana super żywność = optymalne procesy komórkowe.

LR CELL ESSENCE ENERGY LR
Produkcja energii to jedno z najważniejszych zadań komórek, ponieważ energia jest jednym z podstawowych warunków, aby nasz organizm funkcjonował bez zarzutu. Potrzebujemy zbilansowanego połączenia składników odżywczych, które są przekształcane w energię w komórkach. LR CELL ESSENCE ENERGY gwarantuje, że komórki Twojego organizmu otrzymują optymalną ilość bogatych w energię składników odżywczych - karnitynę, cholinę, sproszkowaną spirulinę, sproszkowane algi chlorella, ekstrakt z nasion guarany, witaminy i minerały. Produkt wspiera produkcję i przemianę energii w komórkach.

SUPERPOKARMY ZAWARTE W LR CELL ESSENCE ENERGY:

SPIRULINA I CHLORELLA - SPECJALISTKI W DZIEDZINIE TLENU
Około 3,5 miliarda lat temu algi były pierwszymi żywymi organizmami produkującymi tlen. Co druga cząsteczka tlenu, którą potrzebujemy do oddychania,
pochodzi właśnie z fotosyntezy przeprowadzanej w algach. Do produkcji tlenu algi wykorzystują energię ze światła słonecznego. Są one podstawowym
źródłem tlenu na Ziemi. Algi takie jak chlorella i spirulina zawierają wiele cennych składników odżywczych np. białko i błonnik pokarmowy.

GUARANA - KOFEINOWY BOOSTER
Guarana to roślina pnąca, która pierwotnie pochodzi z Amazonii. Jest znana przede wszystkim z wysokiej zawartości kofeiny. Ekstrakt z nasion guarany może zawierać nawet do 4 razy więcej kofeiny niż ziarna kawy.

Zalety LR CELL ESSENCE ENERGY:


- Wspiera produkcję i przemianę energii w komórkach
- Zawiera kombinację starannie wyselekcjonowanej super żywności takiej jak chlorella i guarana
- Z kompleksem witamin B i wysokiej jakości minerałami takimi jak chrom, wapń i magnez
- Produkt wegański, o niskiej zawartości cukru, nie zawiera laktozy, produkt bezglutenowy
- Innowacyjna formuła Cell Boost
- Orzeźwiający smak czarnej porzeczki


WYBRANE SKŁADNIKI:
Suplement diety z ekstraktem z nasion guarany (zawiera 30 mg kofeiny) , karnityną, choliną, sproszkowaną spiruliną, sproszkowanymi algami chlorella, witaminami (kompleks witamin B + C) i minerałami (chrom, cynk, wapń, żelazo, miedź, magnez, mangan, jod). Zawiera naturalne aromaty i substancję słodzącą - sukraloza. Nie zawiera laktozy, produkt bezglutenowy.

SPOSÓB STOSOWANIA:
W porze obiadu rozpuścić 1 płaską miarkę (3,4 g) proszku w 100 ml wody i natychmiast wypić.

Uwaga: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (=3,4 g). Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zbilansowana dieta wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie.
Produkty należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu nałożyć z powrotem pokrywkę.   Produkt zawiera kofeinę, więc niezalecany dla dzieci i kobiet w ciąży (30 mg na 3,4 g).

OPAKOWANIE: 100 g

Zobacz ulotkę na temat produktów LR CELL ESSENCE

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
  • Odżywianie komórkowe rano - Cell Essence Food LR LIFETAKT

    Odżywianie komórkowe rano - Cell Essence Food LR LIFETAKT

    229,00 zł