Strona głównaLR Sklep

LR Sklep

Sklep LR - Partner LR Health and Beauty - naturalne produkty dla zdrowia i urody.


Jesteśmy niezależnym partnerem Firmy LR HEALTH & BEAUTY i cały asortyment oferowany w sklepie www.aloelove.pl został wyprodukowany przez tego producenta. Zgodnie z dewizą "More quality for your life" i w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych firma LR produkuje i oferuje najwyższej jakości, profesjonalne rozwiązania dla urody, zdrowia i odżywiania. Na szczególną uwagę zasługują trzy sztandarowe marki: LR LIFETAKT, LR ALOE VIA i LR ZEITGARD, tworzące holistyczne rozwiązania, dopasowane do aktualnych potrzeb i indywidualnego stylu życia.

LR LIFETAKT - Twoje życie, Twój rytm, Twoje dobre samopoczucie.
Seria łączy suplementy diety najwyższej jakości w indywidualne rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb na każdym etapie życia. Ponadto LR LIFETAKT wspiera Cię dzięki praktycznym wskazówkom dotyczącym żywienia, aktywności fizycznej i stylu życia.

LR ALOE VIA - Twoja droga do naturalnie pięknej i zadbanej skóry.
Naturalna pielęgnacja dla całej rodziny. Dzięki pielęgnującym i regenerującym właściwościom aloesu możesz zadbać o siebie od stóp do głów.

LR ZEITGARD - piękna skóra w każdym wieku.
Profesjonalny, kompleksowy program pielęgnacji antiaging, który pomaga dłużej zachować młody wygląd. Ta linia jest dedykowana również osobom, u których jeszcze nie pojawiły się pierwsze zmarszczki.

LR MICROSILVER PLUS - pielęgnacja funkcjonalna: ochrona przeciwbakteryjna.
Seria kosmetyków pielęgnacyjnych, która dzięki połączeniu składników aktywnych MICROSILVER BG, pantenolu i związków cynku zapewnia czystość, ochronę przeciwbakteryjną i łagodna pielęgnację skóry.